Tijela zajednice

TIJELA VATROGASNE ZAJEDNICE

VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

PREDSJEDNIŠTVO

1.Željko Palković

Predsjednik VZŽ ; VZO Pitomača

2.Dragan Medvedović

Zamjenik predsjednika VZŽ

3.Stjepan Venus

Zapovjednik VZŽ

4.Mateja Fras

Tajnik VZŽ

5.Petar Čačinović

VZ Orahovica

6.Ivan Cmrečnjak

VZG Virovitica

7.Kruno Fabijanac

VZG Slatina

8.Dražen Peić

VZO Gradina

9.Stjepan Đurinić

VZO Suhopolje

10.Milan Majetić

VZO Špišić Bukovica

11.Ivan Sudarić

VZO Crnac

12.Željko Vremić

VZO Zdenci

13.Antun Poje

VZO Mikleuš

14.Marijan Moslavac

VZO Lukač

15.Davor Ileš

DVD Čačinci

16.Robert Puhanić

DVD Voćin

17.Ivan Dvorski

VZO Čađavica

18.Maja Kiš

DVD Nova Bukovica

19.Josip Matoković

VZO Sopje

ZAPOVJEDNIŠTVO

1. Stjepan Venus

Zapovjednik VZŽ

2.Tomislav Uher

Savjet mladeži

3. Robert Orina

VZ Orahovica

4.Anto Tutić

VZG Virovitica

5. Milenko Milovanović

VZO Gradina

6.Mirko Solar

VZO Suhopolje

7. Zdravko Pokupić

VZO Špišić Bukovica

8. Izidor Lončar

VZO Crnac

9.Zlatko Stošić

VZO Zdenci

10.Darko Troha

VZO Mikleuš

11.Ivica Bukovčan

VZO Lukač

12.Siniša Ileš

DVD Čačinci

13.Goran Šimić

DVD Voćin

14.Zlatko Štefanek

VZO Čađavica

15.Zoran Dereš

DVD Nova Bukovica

16.Neven Milanović

VZO Pitomača

17.Bernard Štefanović

VZO Sopje

NADZORNI ODBOR

1.Josip Bičanić

2.Zdravko Pokupić

3.Petar Čačinović

SAVJET VATROGASNE MLADEŽI

1.Tomislav Uher

VZG Slatina, predsjednik SM

2.Dominik Komar

VZO Špišić Bukovica, zamjenik

3.Ivan Majtanić

VZG Virovitica

4.Dražen Šimek

VZO Gradina

5.Robert Teskera

VZO Lukač

6.Zlatko Udovčić

VZ Orahovica

7.Ivan Lacković

VZO Čađavica

8.Goran Doležal

VZO Suhopolje

9.Tomislav Dereš

DVD Nova Bukovica

10.Željko Golić

VZO Pitomača

11.Matea Đuzel

DVD Voćin

POVJERENSTVO ZA NATJECANJE

1.Tomislav Uher

VZG Slatina

2.Dejan Kurtanjek

VZG Virovitica

3.Robert Orina

VZG Orahovica

4.Zdravko Fras

VZO Pitomača

5.Josip Nemet

VZO Pitomača

6.Zdravko Pokupić

VZO Špišić Bukovica

POVJERENSTVO ZA ODLIKOVANJA I PRIZNANJA

1.Siniša Ileš

DVD Čačinci

2.Dražen Peić

VZO Gradina

3.Marijan Moslavac

VZO Lukač

         POVJERENSTVO ZA NABAVU OPREME

1.Ivan Cmrečnjak

VZG Virovitica

2.Željko Vremić

VZO Zdenci

3.Stjepan Đurinić

VZO Suhopolje